eğitim,öğretim,terbiye,talim,Meb,Üniversite,öğrenci,öğretmen,muallim,öğretim üyesi,maarif,aile,
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara
Açık
30°C
Ankara
30°C
Açık
Pazartesi Açık
31°C
Salı Açık
30°C
Çarşamba Açık
31°C
Perşembe Açık
30°C

Melek KARADENİZ

Tarih Öğretmeni. İdarecilik yapıyor. Stk faaliyetlerine destek veriyor. Muhtelif gazete ve dergilerde yazı çalışmalarına devam ediyor.

  Biz Hazreti İsa Deriz

  Siz hiçbir Müslümanın, Hristiyan’a hakaret ettiğini gördünüz mü? Göremezsiniz!.

  Siz hiçbir Müslümanın, Hz. İsa’ya hakaret ettiğini gördünüz mü? Görmezsiniz!. İncil yaktığını, rahip tartakladığını? Göremezsiniz!.

  Hatta siz bir Müslümanın Hz. İsa’ya, ‘’İsa’’ dediğini bile göremezsiniz, Müslüman Hazreti İsa diyerek, Hazreti Musa diyerek söze saygıyla başlar.

  Fakat bizler, İslam’a hakaret eden, Peygamberimize hakaret eden, Kuran-ı Kerim’imize hakaret eden Hristiyan ve Yahudileri her asırda görüyoruz. Öyleyse ruhunda nefret tohumları ile yetiştirilen kim?

  Müslümandan terörist de olmaz, mevcutlar ABD Laboratuvarlarında yetiştirilen sivrisinekler gibi yine Batı üretimi teröristlerdir.. Müslüman savaş yapar, cihat yapar, fetih yapar. Ama kadın öldürmez, ermeni gibi çocuk süngülemez veya canlı bir çocuğun derisini yüzmez ermeni Doktor Zori Balayan gibi. Lakin bunları yapan Hristiyan ve Yahudi’yi tarih boyunca okuruz, hatta tarihe gitmeye gerek kalmaz; haberleri açmamız yeterlidir. İsrail’in Filistinli masumların evlerini dozerlerle veya füzelerle yıktıklarını, çocukların canlı canlı gömüldüklerini veya Yunanistan’ın bir mülteci botunu daha ölüme terk ettiğini görürüz. Veya ABD veya Avrupa polisinin şiddete doymadığını!.

  Size sadece bir kitap tavsiye edeceğim. Beyaz adamın vahşetinin sınır tanımazlığında aklınız donacak, beyniniz travma geçirecek. ‘’Kızılderili Katliamı’’ Amerika kıtasında 70.000’den fazla Kızılderili’nin nasıl vahşete kurban gittiklerini anlatan bir papazın raporudur. Hatta Rahip büyük bir kısmını yazamadığını da itiraf eder. Ve yalvarır, kiliseye; Lütfen bu zulmü durdurun diye. Bugün ABD kıtasında Kızılderili sayısı binleri geçmez? Neden dersiniz?

  Siz hiçbir Müslümanın kilise yaktığını da göremezsiniz veya yıktığını… Sadece fetih işareti olarak bir kiliseyi camiye çevirir, bina ibadet vazifesine devam eder. Lakin yakın tarih, camileri yakıp, yıkan Hristiyan ve Yahudilerle dolu.

  Sadece Yahudilerin elindeki algı medyası ‘’Köpek Hocayı Isırdı’’ haberini, ‘’Hoca Köpeği Isırdı’ ’şeklinde çeviriyor. Ve yine o medyanın etkisiyle hocaya kızmaya, köpeğe acımaya devam eden cahiller toplumda yaşamaya devam ediyor.

  Biz her şeye rağmen Hazreti İsa der ve Hazreti İsa’yı sevmeye devam ederiz Hâkim Bey?

  Yazarın Diğer Yazıları
  Yorumlar

  1. Cemile Aydın dedi ki:

   Biz müslümanlar Tüm din kitap ve inançlara saygı duyar ve gelmiş geçmiş hak din ve kıtalarada inancımız gereği inanırız. Saygısızlık yapanlar islamiyeti yok sayanlar ve yok etmeye çalışanlardır.

   1. Melek Karadeniz dedi ki:

    Yorumunuza teşekkür ediyorum Cemile hanım. Kalbi muhabbetlerimle.

  2. Selma KARNAS dedi ki:

   Bu bilinç ile yetiştirilen bir öğrenciniz olmanın gururu okuduğum her yazınızdan sonra yenileniyor…
   Okumalıyız!! Bilmeliyiz!! Unutturulmaya çalışılan Tarihi daha iyi bilmeliyiz…

   1. Melek Karadeniz dedi ki:

    Teşekkür ediyorum sevgili öğrencim. Kalbi muhabbetlerimle.

  3. Menekşe Bayazıt dedi ki:

   Eyvallah ne guzel ifade etmişsiniz,duygumuzu kelimelere dokmussunuz…

   1. Melek Karadeniz dedi ki:

    Teşekkür ediyorum Menekşe hanım. Kalbi muhabbetlerimle.

  4. Rukiye Arslanoğlu dedi ki:

   Biz Müslüman Türkler, ne Abbasiler ne Memlüklüler ne Eyyubiler ne de Osmanlı devrinde bırakın Yahudi ve Müslümanları hiçbir millete zulm etmemişiz. Tarihte bir an gösterin ki masumları katletmiş olalım. Bir de şu mesele var Melek hocam, neden “Hoca köpeği ısırdı” haber yapılır? Bu ülkede hocalara ve imamlara karşı devam eden bir nefret hakim. İnsanları ayrıştırmaya ne lüzum var? Köpek esasen bir çocuğu ısırmış olsun. Köpeği ısıranın çocuk olduğunu lanse etmek onlara cazip gelmezdi. Yahut çocuğun yerine bir başpiskopos veya rahip koyalım. Haber yapılmaya değer bir olay gibi görünür müydü? Hayır. İnsanlık tarihi üzerinden milyon yıl geçmesine rağmen bu fırsatçılık kan donduruyor.
   Yüreğinize ve kaleminize sağlık 🙂

   1. Melek Karadeniz dedi ki:

    Yorumunuza teşekkür ediyorum Rukiye hanım. Muhabbetle☺️

  5. Ayşegül Moral dedi ki:

   Melek hocam kaleminize sağlık hislerimize tercüman olmuşsunuz yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum sevgiler

   1. Melek Karadeniz dedi ki:

    Teşekkür ediyorum Ayşegül hanım, muhabbetle

  6. Huriye Gençten dedi ki:

   Bizi müslümanlardan kılan Rabbimize sonsuz hamdü senalar olsun. Rabbimiz İslam düşmanlarına fırsat vermesin Kalemine yüreğine sağlık

   1. Melek Karadeniz dedi ki:

    Teşekkür ediyorum Huriye hanım, muhabbetle

  7. Kübra Aslanpay dedi ki:

   Rabbim Islam düşmanlarına fırsat vermesin Amin

   1. Melek Karadeniz dedi ki:

    Amin Kübra hanım teşekkür ederiz

  8. Tuğba dedi ki:

   Helal arkadaşım maşallahhh♥️

   1. Melek Karadeniz dedi ki:

    Teşekkür ediyorum Tubacım, muhabbetle